info@novostavby-reality.cz (+420) 731 001 877
Česky Česky English English Deutsch Deutsch Pусский Pусский

Zámecké Zahrady II.

Projekt Zámecké zahrady je jako stvořený pro všechny, kdo si nejvíc cení svobody a čistého životního prostředí. Na předměstí Prahy, pouhých 19 kilometrů od historického centra města, roste nový rezidenční soubor se samostatnými pozemky i domy. Jako součást obce Vysoký Újezd má nový obytný soubor zajištěnou veškerou občanskou vybavenost, včetně obchodů, školy, školky a pošty. V blízkosti se nachází také Albatross, jedno z nejlepších golfových hřišť v České republice.

Malebná vesnička Vysoký Újezd se leží jihozápadně od Prahy. Nabízí dobré dopravní spojení – k nejbližší stanici metra se dostanete do 10 minut.

Fotografie projektu

Základní informace o projektu Zámecké Zahrady

Pod developerským projektem Zámecké Zahrady je podepsána společnost CRESTYL. Ta přináší několik stavebních pozemků s moderními domy. Nabídka je rozdělena do dvou fází. Parcely prezentují dostatečný stavební prostor od 802 m². Největší pozemky přesahují velikost až 2 700 m².

Ve všech případech jde samozřejmě o zasíťované plochy, včetně vybudované komunikace, osvětlení a mnoha dalších prvků. Tento prostor ostatně prošel rukama známé architekty Barbory Škorpilové, která navrhla zajímavý a působivý koncept plný zeleně a moderních exteriérových doplňků.

Pod návrhy luxusních vilových domů jsou naopak podepsáni odborníci z Ateliéru 2. Při výstavbě jiných domů je třeba dodržovat určité požadavky na sjednocenost všech objektů.

Developerský projekt Zámecké Zahrady v sobě zahrnuje i ostatní modernizace okolí. Je to například vysázení 1 600 stromů, vybudování centrálního parku, nové čističky vody či revitalizace zámeckého parku. Vždy s přihlédnutím k ekologické stránce věci. Stavební parcely od společnosti CRESTYL jsou výzvou pro náročné rezidenty milující přírodu, klid a harmonii. To vše ve spojení s golfovým klubem ve vašem sousedství.

Vysoký Újezd nedaleko Prahy je místem, kde se nachází developerský projekt Zámecké Zahrady. Místo protnuté bohatou přírodou a zelení, v němž je dostatečná občanská vybavenost. Dopřávat si můžete základní a mateřské školy, soukromé sportovní školky, restaurace, obchodu či služeb obecního úřadu.

Do hlavního města lze vyrazit velice pohodlně, a to za přispění některé z autobusových zastávek. Patříte-li k příznivcům pohybových aktivit, přijde vám vhod nedaleký golfový klub nebo TJ Sokol. Zkrátka vše potřebné na jednom místě, popřípadě v blízké Praze.

Financování

A – Rezervační smlouva

Do pěti dnů od jejího podpisu musíte uhradit částku 150 000 Kč, která je v poslední fázi odečitatelná z celkové ceny pozemku.

BDruhá splátka

Nejprve dojde k uhrazení sumy ve výši 15 % z hodnoty nemovitosti, do níž se započítává i rezervační poplatek.

C – Třetí splátka

Zbývající suma *85 % je splatná po výzvě investora a je nutné ji uhradit do deseti dnů.

Kontaktní formulář

Zaujal Vás pozemek v Zámeckých zahradách? Zavolejte si o informace na tel:

(+420) 731 001 877

Populární pozemky z projektu Zámecké Zahrady