info@novostavby-reality.cz (+420) 731 001 877
Česky Česky English English Deutsch Deutsch Pусский Pусский

Zámecké Zahrady – Centrum

Na pozemcích poblíž golfového hřiště jako houby po dešti rostou byty, řadové domy, obchody, společenské a sportovní zóny nebo dětská hřiště. Pro ty, kteří jsou zvyklí si maximálně užívat pohodlí a radostí života, projekt Zámecké zahrady centrum zrealizoval 36 moderních řadových domů se zahrádkami.

Pokud vás neláká vlastní domek v tiché uličce, můžete si vybrat některý z 30 bytů všech velikostí a dispozic umístěných ve dvou budovách poblíž elegantního parku.

Milovníci aktivního odpočinku si užijí prestižního golfového pole, bohatého výběrů cyklistických stezek a procházkových lokalit, sportovních a dětských hřišť a také stájí a spousty zábavných akcí.

Fotografie projektu

Základní informace o projektu Zámecké Zahrady – centrum

Developerská skupina Crestyl dále rozšiřuje svůj projekt Zámecké zahrady. Přímo v centru obce Vysoký Újezd postaví dva nízkopodlažní bytové domy, které nabídnou celkem 28 bytů, a dále 36 řadových rodinných domů. Součástí nové fáze projektu bude občanská vybavenost pro celou obec, kde se v rámci šesti komerčních jednotek pro obchody a služby počítá se supermarketem, drogerií, restaurací nebo kavárnou. V jednání je i pošta.

Výstavba této centrální části bude zahájena ještě letos a její dokončení je naplánováno na konec příštího roku. Celý rezidenční projekt Zámecké zahrady dále zahrnuje hotové rodinné domy, navržené vily na klíč i samostatné pozemky. „Připravili jsme ucelenou koncepci městského centra, která zahrnuje obchody, služby, ale i malé bytové domy, které do centra bezpochyby patří. Byty přinesou pohodlné a luxusní bydlení pro ty, kdo se nechtějí starat o vlastní dům, i jedinečný druhý domov a potřebné zázemí pro všechny milovníky golfu, “ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.
Součástí budovaného centra Vysokého Újezdu bude šest komerčních jednotek pro obchody a služby, které zajistí potřebnou občanskou vybavenost pro celou obec. Počítá se s kavárnou, restaurací, supermarketem, drogerií a v jednání je například i umístění pobočky pošty. Vysoký Újezd tak získá plně funkční centrum. V sousedství je navíc již zpřístupněna zámecká zahrada a nový vlastník zdejšího historického zámku plánuje jeho proměnu v butikový hotel se všemi souvisejícími službami včetně spa.
Centrum obce doplní dva nízkopodlažní bytové domy, které dohromady nabídnou 28 bytů, a také 36 řadových domů s vlastní zahradou umístěných podél klidných a širokých ulic. Velká pozornost je věnována designu, a to od raných fází při navrhování dispozic až po detaily. Na celém projektu se podílí přední čeští architekti, kteří dbají na čistotu zpracování a jedinečný design skloubený s funkčností i pohodlím. Převládá zde cit pro detail a vytříbený styl, nadstandardní kvalita materiálů a především trvalá hodnota nepodléhající módním vlnám.
Projekt Zámecké zahrady spojuje klid venkova a blízkost hlavního města. Nachází se v malebné lokalitě Vysokého Újezdu uprostřed křivoklátských a brdských lesů v sousedství prestižního golfového hřiště Albatross, které již třikrát získalo ocenění „Nejlepší golfový areál roku“. Přilehlé zelené lesy přímo vybízí k dlouhým večerním procházkám nebo rannímu běhu. Rodiny s dětmi ocení nejen velká prostranství a zahrady, ale i dětské hřiště.
Kromě nově představené části v centru obce nabízí projekt Zámecké zahrady velkorysé pozemky, které jsou rozdělené do samostatných rezidenčních čtvrtí. Zájemci o bydlení v lokalitě Vysokého Újezdu mají možnost si vybírat nejen z již hotových vil, ale i z řešení přímo na klíč s navrženým domem či designovou vilou, nebo ze zcela samostatných kompletně zasíťovaných pozemků (přivedeny jsou i optické kabely). První etapa vznikla před přibližně pěti lety a v rámci ní bylo připraveno celkem 250 pozemků, druhá etapa je právě ve výstavbě a zahrnuje celkem 145 pozemků, které budou připraveny do konce roku.

Vysoký Újezd nedaleko Prahy je místem, kde se nachází developerský projekt Zámecké Zahrady. Místo protnuté bohatou přírodou a zelení, v němž je dostatečná občanská vybavenost. Dopřávat si můžete základní a mateřské školy, soukromé sportovní školky, restaurace, obchodu či služeb obecního úřadu.

Do hlavního města lze vyrazit velice pohodlně, a to za přispění některé z autobusových zastávek. Patříte-li k příznivcům pohybových aktivit, přijde vám vhod nedaleký golfový klub nebo TJ Sokol. Zkrátka vše potřebné na jednom místě, popřípadě v blízké Praze.

Financování

A – Rezervační smlouva

Do pěti dnů od jejího podpisu musíte uhradit částku 150 000 Kč, která je v poslední fázi odečitatelná z celkové ceny domu (bytu).

BDruhá splátka

Nejprve dojde k uhrazení sumy ve výši 15 % z hodnoty nemovitosti, do níž se započítává i rezervační poplatek.

C – Třetí splátka

Zbývající suma *85 % je splatná po výzvě investora a je nutné ji uhradit do deseti dnů.

Kontaktní formulář

Zaujal Vás dům či byt v Zámeckých zahradách? Zavolejte si o informace na tel:

(+420) 731 001 877

Populární domy a byty z projektu Zámecké Zahrady - centrum