info@novostavby-reality.cz (+420) 731 001 877
Česky Česky English English Deutsch Deutsch Pусский Pусский

Modrý Platan

(Vlastní dům za cenu bytu)
Rezidenční projekt Modrý platan plní sny i ty nejnáročnější požadavky těch, kteří touží žít v blízkosti přírody. Obytné domy za cenu bytů v Praze s nejlepším poměrem ceny a kvality, se nacházejí pouze 12 minut jízdy od Prahy. Na 24 pozemcích budou ve dvou etapách postaveny dvojdomy a bungalovy prémiové kvality. Ucelený soubor obytných domů je postaven v jednotném stylu a vytvoří uzavřenou rezidenční čtvrť. V blízkosti domů se nachází několik historických objektů, včetně zámku, a golfový klub.

Fotografie projektu

Základní informace o projektu Modrý Platan

Ve spolupráci s developerskou společností GETBERG Vám nabízíme nízkoenergetické rodinné dvojdomy MODRÝ PLATAN v obci Vysoký Újezd v bezprostřední blízkosti Prahy. Projekt je situovaný v malebném prostředí uprostřed přírody, v okolí Berounky nedaleko hradu Karlštejn a golfového hřiště Albatross.

Bytové domy jsou koncipovány vždy jako dvojdům, ve kterém jsou dvě bytové jednotky. Každá má ideální dispozice 4+kk s užitnou plochou 130 m2 a pozemkem o výměře 585 m2. Součástí každého domu je terasa a 2 parkovací stání.

Rodinné domy mají dvě nadzemní podlaží. V 1.NP se nachází zádveří se šatnou, technická místnost, koupelna, toaleta, kuchyňský kout a prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu.  Ve 2. NP je koupelna s toaletou a tři ložnice, z nichž ze dvou je vstup na balkon s výhledem do přírody. Při výstavbě tohoto exklusivního projektu jsou použity výhradně kvalitní a nadstandardní materiály.

V obci je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, pošta, obecní úřad, restaurace i obchody. V horizontu 3 let v centru obce vznikne nová kancelářská zástavba, novostavby bytů a obchodní centrum.  Stávající zámek bude přebudován na luxusní SPA hotel.

Bezproblémovou dopravu do centra Prahy umožňuje napojení na Pražský okruh. Díky PID se za 12 minut dostanete na stanici metra B – Zličín.

Vysoký Újezd má ambice stát se velice žádanou lokalitou pro moderní rodiny s vysokými nároky na standard bydlení.

Klidná příroda za okny, městský život v dostupné vzdálenosti.
Přejete si, aby vaše děti vyrůstaly v rodinném domě na čerstvém vzduchu a zároveň chcete mít blízko do Prahy? Hledáte kompromis mezi bydlením v přírodě a ve městě? Obec Vysoký Újezd v okolí řeky Berounky je pro vás ideálním řešením, které snoubí benefity života v přírodě s možnostmi hlavního města.

Lokalita Vysokého Újezdu nabízí ideální zázemí pro spokojený rodinný život – mateřskou i základní školu pro vaše děti, supermarket pro každodenní nákupy, fotbalové hřiště a samozřejmě krásnou přírodu pro aktivní vyžití ve volném čase. Pokud patříte mezi fanoušky golfu, jistě vás jako třešnička na dortu potěší i místní špičkový golfový resort Albatross.

Za kulturou do centra Prahy se dostanete za méně než půl hodiny. Do nákupních center a na metro ve Zličíně pak za necelou čtvrthodinu. V okolí se nachází celá řada zajímavých míst, neopominutelný je hrad Karlštejn či Koněpruské jeskyně. V blízké budoucnosti se také chystá rekonstrukce a otevření Spa Hotelu v místním zámku.

Standardy – interiér:
Okna a balkonové dveře: plastové profily z venkovní strany v antracitové barvě, uvnitř bílé, vícekomorové, trojsklo, DECRO
Koupelny: obklady italské značky Graniti Fiandre, ocelová vana Kaldewei, sprchová zástěna walk-in HUPPE X-TENSA 1400 mm, podomítkové baterie, hlavová sprcha + ruční sprcha
Sanita: závěsné WC, sedátko soft close, vanička – litý mramor
Podlahy: dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy v horním patře
Dlažby: koupelny a WC, balkon – mrazuvzdorná dlažba
Schody: dřevěný nášlap
Obyvací pokoj a kuchyně: keramická dlažba RACO v rozměru 60×60
Vytápění a ohřev: podlahové topení v přízemí a v koupelně ve druhém patře, plynový kotel
Vnitřní dveře: plné interiérové dveře, povrchové folie plus Eurowood, prosklené – pět skel, interiérový povrch folie plus Eurowood
Omítky: sádrové stěrky
Elektroinstalace: silnoproud – zásuvky a vypínače ABB; slaboproud – rozvod STA ve všech obytných místnostech
Kuchyně: centrální příprava pro napájení rozvodu kuchyňské linky

Standardy domu a exteriér:
Bezpečnost: oplocená zahrada, ostatní plochy – vstupy, vjezdy bez oplocení
Stavební konstrukce: železobetonové základy, nosné prvky – monolitické prvky, cihelné zdivo, stropy – železobetonové; cihelné příčky zděné; zateplovací systém
Střecha: střešní krytina – plechové tabule LindabClick
Fasáda: dvě barvy omítky v kombinaci s obkladem z kamene a Cetris desek
Parkování: venkovní parkování před domem
Zahrada: hrubá terénní úprava, oplocena
příprava na venkovní žaluzie a na krb

Kontaktní formulář

Zaujal Vás dům v projektu Modrý Platan?
Zavolejte si o informace na tel:

(+420) 731 001 877

Populární domy z projektu Modrý Platan