info@novostavby-reality.cz (+420) 731 001 877
Česky Česky English English Deutsch Deutsch Pусский Pусский

4Blok

Developerská skupina CRESTYL vám nabízí exkluzivní projekt s názvem 4Blok nacházející se ve Vršovicích, který vznikne na místě bývalé vršovické Tesly. Projekt 4Blok se vyznačuje detailním architektonickým zpracováním v moderním designu, velkoryse řešenými byty i samotnými domy. V projektu naleznete byty s dispozicemi 1+kk – 4+kk, navíc jsou k dispozici rozlehlé penthousové byty 5+kk s terasami v nejvyšších podlažích. Přidanou hodnotou projektu je zatravněný vnitroblok přístupný rezidenty.
Veškerá občanská vybavenost v místě. Termín kolaudace projektu 4Blok je plánován na konec roku 2017.

Fotografie projektu

Základní informace o projektu 4Blok

Zdravé bydlení ve spojení s přemírou zeleně. Přesně tak lze charakterizovat developerský projekt 4Blok, pod nímž je podepsána společnost CRESTYL. Obydlí zaměřené na maximální ekologii, o čemž se lze přesvědčit již při pohledu na bytové domy.

Nízkoenergetické stavební materiály, rekuperace vzduchu, tepelná čerpadla nebo nabíjení elektromobilů v podzemních garážích. To jsou jasné indicie, které s venkovním zavlažovacím systémem hovoří za vše. Přírodu budete mít na dosah kamkoliv se podíváte.

V rámci developerského projektu 4Blok je připraveno 210 bytových jednotek. Ty svými dispozicemi 1+kk až 5+kk dokáží uspokojit libovolně početné rodiny. Součástí bytů jsou balkony, terasy či předzahrádky. Nechybí ani podzemní garážové stání a nepřetržitá recepce. K výsadám jednotlivých bytů patří především jejich logické uspořádání v kombinaci s prosvětlenými plochami. Svěží bytový styl je zakomponován i do jednotlivých prvků vnitřního vybavení. Do všeho je začleněna práce zkušených designérů, jež si pohráli i s tím nejmenším detailem. Projekt 4Blok, to je skandinávský styl bydlení se vším všudy, k němuž si najdou cestu hlavně milovníci zeleně.

Pražské Vršovice podléhají v posledních letech značnému rozvoji, který přispívá k rozrůstajícímu se rezidenčnímu bydlení. Není se proto čemu divit, že právě v areálu bývalé Tesly Vršovice vznik developerský projekt 4Blok.

V jeho těsné blízkosti narazíte na nákupní centrum Eden, školská a sportovní zařízení, restaurace a lékařské služby. Výjimkou není ani zázemí pro malé děti kolem čtyř bytových domů. Praha 10 – Vršovice umožňují pohodlnou dopravu po celém území hlavního města. Důkazem toho je například 2 minuty vzdálená autobusová zastávka nebo ta vlaková, k níž dorazíte za 5 minut. Stejně, jako na jižní spojku automobilem.

Standardy

VNITŘNÍ VYBAVENÍ
Vstupní otvory do bytové jednotky jsou řešeny protipožárními dveřmi třetího stupně a dřevěnými okny s trojskly. Ty zaručují vynikající tepelné izolační vlastnosti. Interiérové dveře v lakovaném MDF verzi oddělují jednotlivé pokoje.

ZAŘIZOVACÍ PRVKY
Celé výbavy se vám dostane v prostorách koupelny. Ta obsahuje toaletu, umyvadlo, vanu a bezbariérový sprchový kout, včetně bidetu a zrcadla. Součástí sanitární techniky jsou i jednotlivé baterie a svítidla, včetně ventilátoru.

PODLAHOVÁ KRYTINA
V obývacích místnostech je použita třívrstvá dřevěná podlaha v dubovém provedení. Vstupní hala, koupelna a toaleta disponují keramickou dlažkou, která kombinuje několik barevných odstínů – šedá, bílá, černá a tmavě šedá.

ELEKTROINSTALACE A TOPENÍ
Slaboproudé a silnoproudé rozvody jsou kompletní. Připraveno je navíc datové a kabelové vedení, včetně domácího telefonu, kamerového systému, detektoru kouře a elektro skříňky umístěné v komoře. Nechybí ani příprava pro digestoř a kuchyňskou linku.

Financování

A – Rezervační smlouva

Do pěti dnů od jejího podpisu musíte uhradit částku 150 000 Kč, která je v poslední fázi odečitatelná z celkové ceny bytu.

BDruhá splátka

Nejprve dojde k uhrazení sumy ve výši 15 % z hodnoty nemovitosti, do níž se započítává i rezervační poplatek.

C – Třetí splátka

Zbývající suma *85 % je splatná po výzvě investora a je nutné ji uhradit do deseti dnů.

*Vyzveme Vás k jeho úhradě po vydání kolaudačního souhlasu a podání návrhu na vklad prohlášení vlastníka.

Kontaktní formulář

Zaujal Vás byt v projektu 4Blok?

Zavolejte si o informace na tel:

(+420) 731 001 877

Populární byty z projektu 4Blok